Kariéra

,V průběhu měsíce září proběhnou výběrová řízení na pracovní pozice:
,,recepční, pracovnice do prádelny a pracovnice úklidu“
– jedná se o HPP
– provoz jednosměnný
– nástup do pracovního poměru 1.1.2025
– zájemci, kteří ještě nezaslali životopis, mají možnost životopis zaslat do 31.8.2024
Více informací u Mgr. Markéta Tvrdá na tel. čísle: 603 188 478 nebo pište na mail:

Aktuálně hledáme:

EKONOM/ ROZPOČTÁŘ

Náplň práce:
zpracování finančních rozpočtů, ekonomických rozborů
vyhodnocení vývoje hospodaření sekce (plán/skutečnost)
vedení a zpracování statistických výkazů a hlášení
správa rozpočtu a zpracovávání podkladů v rámci dotačních řízení

Požadujeme:
vzdělání VŠ – nejlépe ekonomického směru
znalosti z oblasti ekonomiky, účetnictví a financování sociálních a zdravotních služeb
schopnost metodické a samostatné tvořivé práce, zejména v oblasti financování sociálních služeb, účetnictví NNO a tvorby rozpočtů a jejich vyúčtování
logické a analytické myšlení, znalost práce na PC, důraz klademe na pokročilou znalost Excelu, schopnost se samostatně rozhodnout a převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí

Nabízíme: HPP, nástup dle dohody
nové moderní pracoviště, flexibilní začátek a konec pracovní doby
5 týdnů dovolené, služební telefon a notebook

Více informací podává ředitelka Mgr. Markéta Tvrdá, +420 603 188 478; reditelka@domovsovova.cz.

Webové stránky www.domovsovova.cz se připravují.
Domov Sovova, z. ú.; Sovova 1556, 397 01 Písek, IČO 21042349

Informace pro zájemce na vedoucí pozice, tyto pozice jsou již obsazeny.