Tento týden jsme odstartovali v pracovním i tvořivém duchu. Protože se blíží stavění májek, nezůstáváme pozadu ani my.
V pondělí 27. 4. dopoledne jsme se společně s klienty pustili do přípravy věnce na májku. Nastříhali jsme krepové papíry a s chutí se dali do zdobení.
Odpoledne jsme v tvoření pokračovali. Opracovávali jsme dřevěné podložky a vypalovali do nich srdíčka i své iniciály. Myslíme, že se opravdu povedly. 🙂
A tady je náš výsledek. 🌸